Historik för Olsson, Urban (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Miljönämndens AU -
ers
2018-01-24 - 2018-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstads Elnät AB -
led
2007-03-31 - 2011-03-31
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2003-01-01 - 2010-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
led
2003-01-10 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2004-01-02 - 2006-10-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2000-09-16 - 2002-10-31
Arbetsmarknadsnämnd -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Valnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Kommunfullmäktige -
ers
1995-02-16 - 1998-10-31
Skolstyrelsen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Skolstyrelsen -
suppl
1987-02-16 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)