Historik för Monsén Olsson, Anne-Marie (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2000-02-17
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1995-01-20 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)