Historik för Mohammad Zand, Asso (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
2000-09-16 - 2002-10-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1998-01-01 - 2001-11-01
Invandrarnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)