Historik för Clarqvist, Lennart (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-04-25
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2000-08-18 - 2001-11-01
Räddningsnämnden -
led
1999-01-01 - 1999-12-31
Räddningsnämnden -
ers
1995-06-16 - 1998-12-31
AB Verkstadshus -
v ordf
1997-02-21 - 1997-07-01
AB Verkstadshus -
supp
1995-03-30 - 1997-02-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)