Historik för Åström, Carolyn (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2001-07-02 - 2002-10-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2000-09-21
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1997-11-21 - 1998-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1997-11-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)