Historik för Tamfeldt, Bengt (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Stiftelsen Karlstadshus -
ordf
2001-12-12 - 2003-04-22
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
led
1999-06-01 - 2001-12-11
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Kommunfullmäktige -
ers
2000-06-07 - 2001-01-18
Stiftelsen Karlstadshus -
led
1998-06-01 - 1999-05-31
Valnämnden -
ers
1995-06-16 - 1998-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1996-04-19 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1996-01-18 - 1998-10-31
Stiftelsen Karlstadshus -
led
1997-06-13 - 1998-06-01
Stiftelsen Karlstadshus -
led
1996-04-01 - 1997-06-12
Stiftelsen Karlstadshus -
led
1995-03-31 - 1996-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)