Historik för Werme, Lena (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kulturnämnden -
ers
1999-01-01 - 1999-03-18
Fritidsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kulturnämnden -
ers
1995-09-22 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)