Historik för Brunström, Karin (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Fritidsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)