Historik för Englund-Burnett, Vendela (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Naturvårdsrådet -
ers
1999-01-01 - 2002-12-31
Fastighetsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Centrala arbetsgruppen för miljöfrågor -
ers
1999-02-15 - 2001-09-17
Naturvårdsrådet -
led
1995-01-01 - 1996-05-23

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)