Historik för Wennergrund, Annica (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2007-01-24 - 2010-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Kommunfullmäktige -
led
1999-12-16 - 2000-06-22
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 1999-12-06
Gymnasienämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1998-09-18 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)