Historik för Pettersson, Tore (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och ungdomsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2014-12-31
Barn- och ungdomsnämndens AU -
ers
2007-01-16 - 2010-12-31
Barn- och ungdomsnämndens arbetsutskott -
led
2003-01-01 - 2007-01-15
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
2004-02-20 - 2006-12-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2004-02-19
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)