Historik för Svensson, Karin (mp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2003-01-01 - 2007-04-04
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
ers
2004-10-21 - 2006-12-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmndens AU -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
led
2004-01-14 - 2004-10-21
Arbetsmarkanads-och socialnÀmd -
ers
2003-01-01 - 2004-01-14
KulturnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
NÀmndemÀn för Karlstads TingsrÀtt -
nm
2002-03-22 - 2002-12-31
Central arbetsgrupp för integrationsfrÄgor -
led
1999-02-15 - 2001-11-05
Karlstads Stadshus AB -
supp
1999-04-20 - 2001-11-01
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2001-01-01 - 2001-11-01
GymnasienÀmnden -
ers
1999-03-19 - 2000-12-31
InvandrarnÀmnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
NÀmndemÀn för Karlstads TingsrÀtt -
nm
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)