Historik för Eriksson, Ulf (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Elnät AB -
led
1995-11-17 - 1999-04-07
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
led
1996-10-18 - 1997-09-18
Tekniska nämnden -
led
1995-01-01 - 1997-09-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)