Historik för Eriksson, Sten (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1995-01-01 - 1996-10-17
Kommunfullmäktige -
ers
1995-04-20 - 1996-10-17
Socialnämnden -
led
1995-03-01 - 1996-10-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)