Historik för Andersson, Hans (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
TĂĄsans Kraftaktiebolag -
supp
1995-05-23 - 1999-05-28
Karlstads Elnät AB -
supp
1995-11-17 - 1999-04-07
Tekniska nämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)