Historik för Johansson, Anna (M)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
ers
2010-11-01 - 2011-02-17
Kultur- och fritidsnÀmnden -
ers
2007-01-01 - 2011-02-17
Kultur- och fritidsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2011-02-17
PensionÀrsrÄdet -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
VÄrd- och omsorgsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
VÄrd- och omsorgsnÀmndens AU -
ers
2007-01-24 - 2010-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2005-03-03 - 2010-10-31
Valberedningen -
ers
2006-11-02 - 2010-10-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
2005-08-18 - 2006-12-31
FritidsnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
FritidsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1998-11-01 - 2002-10-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)