Historik för Lindgren, Asta (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1995-01-01 - 1998-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)