Historik för Eriksson, Sonja (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-05-28
Färjestadshallarna AB -
supp
1995-05-23 - 1996-05-23

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)