Historik för Harnesk, Bernth ()
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Sociala distriktsnÀmnden 2 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)