Historik för Andersen, Kristian ()
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
led
1991-11-01 - 1994-06-16
Tekniska nÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1994-06-16
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1992-01-01 - 1994-06-14

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)