Historik för Röös, Margareta (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 2002-05-16
Kulturnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-05-16
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
supp
2000-12-15 - 2001-12-11
Kulturnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Kulturnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Värmlands Museum -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)