Historik för Golchin, Fahimeh (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Invandrarnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
led
1997-04-18 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1996-01-18 - 1998-10-31
Socialnämnden -
ers
1995-03-01 - 1997-04-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)