Historik för Gustafsson, Thomas (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Samordningsförbundet Samspelet -
ers
2019-01-01 - 2020-02-19
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
led
2012-10-18 - 2018-12-31
Rådet för personer med funktionsnedsättning -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2014-02-20 - 2015-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
led
2005-04-21 - 2010-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämndens AU -
ers
2003-01-01 - 2010-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämd -
ers
2003-01-01 - 2005-04-21
Socialnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Central arbetsgrupp för integrationsfrågor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
Socialnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Invandrarnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
ers
1996-11-22 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1996-11-21 - 1998-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)