Historik för Mokhtari, Saeid (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Parkerings AB -
supp
2007-03-31 - 2008-01-24
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2005-01-20 - 2008-01-24
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2008-01-24
Fullmäktigeberedning f demokrati -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Tekniska nämnden -
ers
2004-11-18 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
Arbetsmarknads-och socialnämd -
led
2003-01-01 - 2004-03-18
Arbetsmarknads-och socialnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2004-03-18
Arbetsmarknadsnämnd -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Arbetsmarknadsnämnd -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Byggnadsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)