Historik för Berg, Christina (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1998-06-17 - 1998-10-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1996-10-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)