Historik för Andersson, Monica (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Valnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Räddningsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Turistnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Turistnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Turistnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Turistnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Turistnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Turistnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)