Historik för Honkanen, Else-Marie (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Central arbetsgrupp för integrationsfrÄgor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
InvandrarnÀmnden -
led
1996-09-20 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)