Historik för Nilsson, Björn (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads ElnÀt AB -
supp
2001-11-02 - 2002-04-25
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1999-01-01 - 2002-04-25
Karlstads ElnÀt AB -
supp
1999-04-08 - 2001-11-01
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
1996-03-22 - 1998-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)