Historik för Carlsson, Märta (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1996-04-18
Socialnämnden -
led
1995-03-01 - 1996-04-18
Socialnämnden -
led
1995-01-01 - 1995-02-28
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1992-01-01 - 1994-12-31
Socialnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1990-06-21 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1991-02-22 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)