Historik för Adeen, Ragnar (kd)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Parkerings AB -
lekmrevsupp
2005-04-21 - 2007-03-31
Stiftelsen Karlstadshus -
lekmrevsupp
2006-01-19 - 2007-03-30
Gode mÀn enligt fastighetsbildningslagen -
gm
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstadsregionens rÀddningstjÀnstförbund -
ers
2005-04-21 - 2006-12-31
Kommunrevisionen -
rsupp
2005-04-21 - 2006-12-31
ValnÀmnden -
v ordf
2003-01-01 - 2006-12-31
Vice ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2005-04-07 - 2006-10-31
ByggnadsnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunförbundet VÀrmland -
ers
1999-01-01 - 2002-12-31
ValnÀmnden -
ordf
2001-11-02 - 2002-12-31
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2002-03-13 - 2002-10-31
KommunfullmÀktige -
ers
1999-01-21 - 2002-03-12
ByggnadsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
ValnÀmnden -
v ordf
1999-01-01 - 2001-11-01
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
led
1999-08-20 - 2001-11-01
Karlstads Energi AB -
lekmrev
1999-04-17 - 2000-02-17
Karlstads Energi AB -
supp
1996-07-01 - 1999-04-16
ByggnadsnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)