Historik för Wahlén, Per (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
led
1995-11-17 - 1998-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-11-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)