Historik för Joelsson, Mattias (kd)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1996-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1995-01-01 - 1996-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1996-11-21 - 1996-11-22

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)