Historik för Grääs, Kjell-Åke (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1995-04-21 - 1998-03-19
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-04-20
HSB Centrala Värmland -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Karlstadsbuss AB -
led
1992-01-01 - 1994-09-15
1:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1993-12-31
Skolstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuns 1:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31
Skolstyrelsen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1989-11-17 - 1991-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1989-11-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)