Historik för Westling, Lars (s )
Nämnd/styrelsePeriod
Kulturnämnden -
ers
2003-01-01 - 2005-03-17
Invandrarnämnden -
v ordf
1992-01-01 - 1993-05-27
Socialnämnden -
ers
1992-01-01 - 1993-05-27

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)