Historik för Lööv, Ebone (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-05-28
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-05-28
Fastighetsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Fastighetsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Personalnämnden -
suppl
1988-04-22 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)