Historik för Andersson, Monica (m )
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 3 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Konsumentnämnd -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Socialnämnden -
led
1984-02-17 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Socialnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1984-02-16
Konsumentnämnd -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Konsumentnämnd -
led
1977-09-16 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)