Historik för Persson, Marianne (fp )
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 2 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Skolstyrelsen -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)