Historik för Green, Guhn (s )
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 3 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1989-10-20 - 1991-12-31
Brandstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Brandstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)