Historik för Ahngnell, Gunnar (fp )
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Teater AB -
revers
1992-05-01 - 1992-10-11
Överförmyndarnämnden -
ordf
1992-01-01 - 1992-10-11
Överförmyndarnämnden -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
Överförmyndarnämnden -
ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Överförmyndarnämnden -
v orf
1983-01-01 - 1985-12-31
Överförmyndarnämnden -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Överförmyndarnämnden -
ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Fritidsnämnden -
led
1977-01-01 - 1978-02-16
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Ungdomsnämnden -
led
1971-01-01 - 1972-09-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)