Historik för Hallström, Staffan ()
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsen -
tjm
1991-11-01 - 1993-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
tjm
1991-11-01 - 1993-12-31
Karlstads Turistservice AB -
VD
1992-05-01 - 1993-08-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)