Historik för Larsson, Holger (s )
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)