Historik för Klässbo, Inga (c )
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Försäkringsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)