Historik för Hyttring, Jonas (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1995-01-01 - 1995-12-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)