Historik för Brodow, Ulla (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2007-05-10 - 2007-10-11
Karlstads-Hammarö gymnasienämnds AU -
led
2007-01-01 - 2007-05-10
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
led
2004-05-13 - 2007-05-09
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
led
2001-01-01 - 2001-11-01
Gymnasienämnden -
led
1999-01-01 - 2000-12-31
Gymnasienämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Kommunfullmäktige -
supp
1991-01-18 - 1991-10-31
Skolstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)