Historik för Gille, Filip (vip)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
ers
1996-03-22 - 1998-12-31
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1995-01-01 - 1998-12-31
Tekniska nämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Byggnadsnämnden -
led
1995-01-01 - 1996-03-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)