Historik för Bang, Aase (v)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
KulturnÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2004-05-17
KulturnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2004-05-13
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1999-01-01 - 2002-12-31
Arbetsgrupp för demokratifrÄgor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
FastighetsnÀmnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)