Historik för Ekström, Monica (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunförbundet Värmland -
omb
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)