Historik för Magnusson, Sonja (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2002-06-18 - 2002-10-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1995-04-21 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)