Historik för Hjalmarsson, Gunnar (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
2:e v ordf
1991-11-01 - 1994-09-15
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1994-09-15
Valberedningen -
ordf
1991-11-01 - 1994-09-15
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1991-01-18 - 1991-10-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-01-17
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
KommunfullmÀktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Gatu- och ParknÀmnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)