Historik för Sveen Veines, Anita (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
supp
1995-05-30 - 1995-11-16
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1995-11-16
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1995-11-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)